Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość.


Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • w formie papierowej, załączony do odsyłanego towaru;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@prozdrowie24.pl;
  • pisemnie na adres: Ul. Załęska 98, 35-322 Rzeszów;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta.

 

Zwroty prosimy odsyłać na adres:

Karolina Burtan „SUKCES”

Ul. Zimowit 3/7, 35-605 Rzeszów 

tel. 509 780 792

 

Prosimy o bezpiecznie zapakowanie towaru, zabezpieczenie oryginalnego opakowania, nie oklejanie go bezpośrednio taśmą klejącą ani nie przyklejanie etykiet zwrotnych bezpośrednio na oryginalnym opakowaniu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Ul. Załęska 98, 35-322 Rzeszów, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.

Inni klienci kupili również
FLAVON GREEN
FLAVON GREEN

137,50 zł

szt.
FLAVON PEAK FRUIT
FLAVON PEAK FRUIT

275,00 zł

szt.
FLAVON PEAK FUTURE
FLAVON PEAK FUTURE

275,00 zł

szt.
START PACK
START PACK

550,00 zł

szt.
FLAVON MAX
FLAVON MAX

137,50 zł

szt.
FLAVON KIDS
FLAVON KIDS

137,50 zł

szt.
FLAVON IMMUNE
FLAVON IMMUNE

183,00 zł

szt.
FAMILY PACK
FAMILY PACK

550,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl